<oembed><version>1.0</version><provider_name>INVENTRONICS GLOBAL (AM)</provider_name><provider_url>https://www.inventronicsglobal.com/am</provider_url><author_name>Erik Richison</author_name><author_url>https://www.inventronicsglobal.com/am/author/erik/</author_url><title>Precision Meets Passion: EFM-800Q/T LED Drivers</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="qLeFlhsMkU"&gt;&lt;a href="https://www.inventronicsglobal.com/am/efm-800q-t-led-drivers/"&gt;Precision Meets Passion: EFM-800Q/T LED Drivers for Next-Level Sports Lighting&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.inventronicsglobal.com/am/efm-800q-t-led-drivers/embed/#?secret=qLeFlhsMkU" width="600" height="338" title="&#x201C;Precision Meets Passion: EFM-800Q/T LED Drivers for Next-Level Sports Lighting&#x201D; &#x2014; INVENTRONICS GLOBAL (AM)" data-secret="qLeFlhsMkU" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.inventronicsglobal.com/am/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Inventronics introduces the EFM-800Q/T series, an 800W multi-channel programmable LED driver family designed for advanced sports and architectural lighting.</description></oembed>